#MISSjaŚwięta

Akcja #MissJaŚwięta to ogólnopolska akcja z inicjatywy Miss Polski 2019 Magdaleny Kasiborskiej.

„Bieda” nie jest abstrakcyjnym pojęciem. Dla niektórych, znaczenie tego słowa jest bardzo odczuwalne. Wiele rodzin potrzebujących pomocy żyje tuż obok nas, choć często ich nie dostrzegamy. Łącząc wspólne siły możemy sprawić, że wiele osób w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia poczuje wsparcie i chociaż na chwilę zapomni o trudach dnia codziennego oraz sytuacji w jakiej przyszło im żyć.Z myślą o takich osobach oraz ich rodzinach aktualnie panująca Miss Polski Magdalena Kasiborska zainicjowała akcję #MISSjaŚwięta do której przyłączyły się tegoroczne laureatki i uczestniczki konkursu Miss Małopolski!Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli i o szlachetnym sercu do zaangażowania się oraz wsparcie mojego projektu. Aby pomóc, należy dostarczyć artykuły spożywcze w wyznaczone do tego miejsca.

Poniżej lista miejsc (na terenie Małopolski) gdzie możecie dostarczyć produkty (lista będzie aktualizowana):

– zbiórka na terenie Olkusz i okolic koordynowana przez Justyna Haberka – Miss Małopolski oraz półfinalistka Miss Polski 2020- kontakt w celu ustalenia przekazanie rzeczy bezpośrednio z Joanną (facebook.com/profile.php?id=100004013654490 lub instagram.com/justynahaberka)

– zbiórka na terenie Chrzanów i okolic koordynowana przez Emilia Nowak – I Wicemiss Nastolatek Małopolski oraz półfinalistka Miss Polski Nastolatek 2020- kontakt w celu ustalenia przekazanie rzeczy bezpośrednio z Joanną (facebook.com/emilka.nowak.581 lub instagram.com/_em_ix/)

– zbiórka wśród swoich znajomych koordynowana przez Barbara Kowalczyk – IV Wicemiss Małopolski oraz półfinalistka Miss Polski 2020- kontakt w celu ustalenia przekazanie rzeczy bezpośrednio z Joanną (facebook.com/basia.kowalczyk.92/ lub instagram.com/ba_sia.k/)

Jeśli są osoby lub firmy, które chciałyby wesprzeć akcję zapraszamy również do kontaktu przez wiadomość prywatną na naszym fanpage, instagram lub biuro@missmalopolski.pl

Podobne wpisy