Data urodzenia – 21/08/2000 || Miejscowość – Kraków

O sobie:

Jestem studentką uniwersytetu jagiellońskiego, studiuje ekonomie ze specjalizacjami finanse, bankowość i ubezpieczenia. Jestem artystka, malowanie obrazów i rysowanie to moja pasja. Uwielbiam przejawy artystycznej twórczości, występy baletowe, teatralne, i wernisaże. W wolnym czasie czytam książki, oglądam filmy i słucham muzyki. Moim hobby jest nauka gry na fortepianie, i treningi kickboxingu.

Dlaczego wzięłaś udział w konkursie?

Uważam że konkurs przyniesie mi nowe doświadczenia, oraz szanse na rozwój. Przede wszystkim jest to możliwość na pokonanie własnych ograniczeń, i środowisko w którym można poznać wspaniałych ludzi, nawiązać przyjaźnie na całe życie. Udział w konkursie to przeżycie niesamowitej przygody i piękne chwile.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Woj. Małopolskiego?

W dzieciństwie byłam bardzo nieśmiała i skryta, przez wiele lat brakowało mi pewności siebie. Konkurs pomógł mi w przełamaniu wewnętrznych barier, dzięki niemu pracowałam nad sobą i nabrałam odwagi. Chciałabym wygrać ponieważ chcę być przykładem tego że można osiągnąć wszystko jeśli się w siebie wierzy, że wato dążyć do celu.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna miss to piękna kobieta zewnętrznie i wewnętrznie, sama aparycja i wygląd wizualny to część sukcesu. Najważniejsze jest zachowanie, i charakter. Miss powinna być inteligentna, empatyczna i powinna emanować radością.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim marzeniem są podróże, które pozwolą mi postrzegać świat innymi barwami. Podróżowanie rozwija nas, dają nam poczucie niezależności i wolności. Zmiana otoczenia pozwala na wyrwanie się z codziennej rutyny, dzięki czemu pozwala nam doceniać to co mamy. Odkrywając nowe miejsca, kultury, religie i kuchnie świata uczymy się otwartości i tolerancji. Poznajemy dzięki nimi innych, i siebie. Podróżowanie to moje największe marzenie chciałabym zwiedzić cały świat, poznawać tradycje, zwyczaje ludzi i przeżywać niesamowite przygody.

Kto jest Twoim autorytetem?

Autorytetu szukam często u osób sukcesu, są to osoby które swoim działaniem i zachowaniem budzą we mnie dumę i które podziwiam. Wzoru wyszukuje w osobach takich jak Bill Gates, czy Jan Paweł II. Jednak najbardziej inspirują mnie moi rodzice, są oni dla mnie podstawowym autorytetem i źródłem podziwu.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Myślę że gdybym nie była człowiekiem, byłabym oceanem. Ocean jest wciąż nieprzemierzony i nie w pełni odkryty przez ludzi, jest wyjątkowo tajemniczy. Jest niebezpieczny, nieprzewidywalny, a jednocześnie jego piękno zapiera dech w piersiach. Ocean tętni kolorowym życiem, bywa ciepły i spokojny. W jednych wywołuje radość, można go kochać, zarazem w innych może wywoływać strach. Łączy w sobie wiele przeciwności i sprzeczności, jest głęboki i interesujący tak jak ludzie.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Możliwość teleportowania się, uważam ze świat jest niesamowitym i wyjątkowym miejscem. Chciałabym zwiedzić cały świat, otacza nas wiele cudów natury i wyjątkowe zwierzęta które chciałabym zobaczyć na własne oczy.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna, pracowita i szczera.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Uczucie spełnienia, dumy z własnego zachowania, szczęście które mogę dzielić z bliskimi i osobami które go potrzebują. Bliscy przyjaciele i rodzina, posiadanie wokół siebie wartościowych ludzi na których mogę polegać, których kocham i wspieram. Możliwość rozwoju na najlepszym uniwersytecie w Polsce, rozwijanie pasji, osiągnięcia w pracy i treningi sportowe dają mi satysfakcję, jednakże za największy sukces w życiu uważam mój kontakt z bliskimi, ponieważ rodzina, miłość i przyjaźń to wartości dla mnie najważniejsze.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

W byciu kobietą najlepszym z cała pewnością jest fakt, iż kobieta ma możliwość bycia delikatną, empatyczną, emocjonalną i kobiecą. Współczesny świat potrzebuje tej wrażliwości, otwartości emocjonalnej i szczerości. Te cechy pozwalają doświadczać życia bez pozorów i pozytywnego wpływu na innych, ponieważ najważniejsze jest bycie sobą.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Zdanie matury, zdobycie prawa jazdy, przeprowadzka i podjęcie studiów były dla mnie ważnymi momentami w życiu. Zmiana otoczenia, podjęcie pracy i studia nauczyły mnie samodyscypliny i walki o marzenia. Były to lekcje pokory, zdobycie nowych umiejętności, i odpowiedzialności. Wejście w dorosłe życie i ciężka praca nad własną przyszłością jest lekcja z której wyciągam najwiecej, dzięki temu mogę być z siebie dumna i wiem jak radzić sobie z przeciwnościami losu, oraz mogę realizować swój potencjał.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę się jako spełniona kobieta sukcesu, z ukończoną edukacją, pracą która daje mi szczęście, i własną rodziną o którą będę mogła dbać.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Są momenty w życiu gdy wychodzę poza strefę komfortu, w których nie wierze w swoje możliwości. Chciałabym być bardziej pewna siebie.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Uważam że każdy jest wyjątkowy na swój własny indywidualny sposób, nie ma na świecie dwóch takich samych osób i to jest piękne! Jesteśmy niepowtarzalni, a wyjątkowym i bezcennym jest to że mamy jedno życie więc starajmy się je wykorzystać jak najlepiej. Szerzenie dobra i pomoc innym mogą nam pomoc w byciu lepsza wersja siebie.

Czym jest dla Ciebie „siła kobiet”?

Siła kobiet to dla mnie cechy charakteru takie jak intuicja, zaradność i umiejętność zjednoczenia się z innymi kobietami. Uważam że kobiety powinny pomagać sobie na wzajem i wspierać się. Mamy w sobie siłę by realizować swoje marzenia, radzić sobie z przeciwnościami losu, i wpływać pozytywnie na innych swoją pozytywną energią.