FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu Kraków sponsorem konkursu

To dzięki współpracy z FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu Kraków i uczennic szkoły nasze finalistki podczas sesji zdjęciowej miały perfekcyjny makijaż! A przed nami jeszcze gala finałowa.

FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu Kraków to placówka kształcąca w dziedzinie najnowocześniejszych technik wizażu charakteryzacji filmowej i scenicznej. Jej celem jest kształcenie najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie Charakteryzacji i Wizażu poprzez zapewnienie wysokiej jakości edukacji.

Uczniowie mają możliwość odbywania praktyk przy produkcjach filmowych spektaklach teatralnych, wydarzeniach modowych, sesjach zdjęciowych i wielu innych wydarzeniach.

Szkoła znajduje się w sercu Krakowskiego Podgórza, gdzie posiada nowoczesną przestrzeń, wyposażoną we wszystko co potrzebne do realizacji projektów studenckich.

Jeśli ktoś z Was jeszcze się zastanawia, to zapraszamy do FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu Kraków, by odkrył swój talent, spełnił swoje marzenia i dołącz w przyszłości do grona absolwentów FAM.

adres: ul. Wielicka 42 30-552 Kraków
FB: FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu Kraków
IG: instagram.com/fammakeupschool/
WWW: http://fam-makeup.pl

Podobne wpisy